Kartony i pudełka tekturowe - Produkcja na wymiar

Pudełko kartonowe z oznaczeniem wymiarówNie ma rozmiaru, którego szukasz?

Nasza firma jest producentem wszelkich opakowań kartonowych, więc możesz je u Nas zamówić "na wymiar" i dokładnie takie, jakich potrzebujesz. Z tektury jesteśmy w stanie wyprodukować prawie każdy rodzaj kartonu czy pudełka w określonym przez Ciebie gabarycie. Czas realizacji zamówień, to średnio około 12 dni roboczych, ale zawsze staramy się, aby był jak najkrótszy.

Warunkiem wykonania zlecenia jest zamówienie minimum 500 szt. opakowań tekturowych z jednego określonego rozmiaru i fasonu, przy czym jest to ilość uśredniona, gdyż faktyczne minimum możemy określić dopiero wtedy, kiedy poznamy konkretne wymiary oraz pozostałe wytyczne - zobacz poniżej w ramce Ważne uwagi, jakich informacji potrzebujemy do ewentualnej wyceny.

W indywidualnych przypadkach istnieje możliwość zamówienia mniejszej ilości niż podane wyżej 500 szt., jednak dotyczy to głównie kartonów o dużych gabarytach i może wiązać się z mniejszą opłacalnością produkcji, a więc i wyższą ceną końcową.

Zadzwoń lub napisz do Nas

>> Kontakt <<

Ważne uwagi:

  • wymiary kartonów podawaj zawsze w kolejności: długość, szerokość, wysokość i wyraźnie określaj czy podajesz wewnętrzne czy zewnętrzne, w mm czy w cm
  • jeśli nie wiesz jaki rodzaj tektury będzie właściwy, podaj jak najwięcej szczegółów związanych z przeznaczeniem opakowań, które chcesz zamówić (obciążalność w kg, piętrowanie jedno na drugim na paletach itp.)
  • przedstaw swoje oczekiwania co do konstrukcji i pokrycia (szare czy bielone)
  • podaj konkretną, bądź chociaż przybliżoną ilość opakowań, jaka Cię interesuje

Są to podstawowe informacje, jakich potrzebujemy do określenia możliwości przyjęcia zlecenia na produkcję i przygotowania wstępnej wyceny.

Tektura i rodzaje opakowań

Kilka różnego rodzaju opakowań kartonowych

W szerokiej gamie naszych produktów tekturowych - wszystkich nie sposób tutaj wymienić - znajdują się zarówno zbiorcze kartony klapowe, jak i zazwyczaj mniejsze, jednostkowe pudełka fasonowe. Wszystkie te opakowania oczywiście możemy wykonywać na wymiar i dodatkowo z możliwością nadruku. Praktycznie nie ma większych ograniczeń pod względem rozmiaru czy konstrukcji.

Surowcem, który najczęściej wykorzystujemy jest tektura falista z szerokiego zakresu gramatur i o różnej grubości, z pokryciem szarym lub bielonym:

  • tektury 3-warstwowe - fala E, B lub C od 295 do 740 g/m²
  • tektury 5-warstwowe - fala BC lub EB od 480 do 1450 g/m²

Należy pamiętać, że gramatura decyduje nie tylko o sztywności i wytrzymałości, ale także o cenie tektury - wyższa gramatura, to również wyższa cena. Warto więc optymalnie dobierać rodzaj surowca do określonej specyfiki, rozmiaru czy konstrukcji opakowania, aby jego koszt nie był niepotrzebnie zbyt wysoki.

Więcej dodatkowych informacji w tym temacie możesz znaleźć w poradniku zamieszczonym na naszej stronie firmowej - tutaj, bądź skorzystać z pomocy naszych pracowników.

Logistyka

Białe auto dostawcze z logotypem producenta opakowań

Na terenie województwa łódzkiego oraz części mazowieckiego, a szczególnie na trasie Łódź - Warszawa, zwykle dostarczamy towar naszymi firmowymi samochodami dostawczymi. Transport zamówionych opakowań i kartonów na dalsze odległości - zarówno w kraju jak i za granicę - realizujemy za pośrednictwem wynajętych firm spedycyjnych i kurierskich.

Oczywiście istnieje również możliwość odbioru towaru we własnym zakresie, bezpośrednio z naszego magazynu, mieszczącego się przy zakładzie produkcyjnym, którego pełny adres znajdziesz na podstronie Kontakt.

Zachęcamy do składania zamówień!


Domek - ikonkaStrona główna