Sklep Producenta i-kartony.pl - Kontakt z Nami

Jeśli masz pytania związane z oferowanymi przez Nas opakowaniami, realizacją zamówień, produkcją według Twojej indywidualnej specyfikacji, bądź jakiekolwiek inne, możesz je Nam zadać, korzystając z jednej z poniższych form kontaktu.

Wcześniej proponujemy zajrzeć do FAQ - częste pytania, gdyż możliwe, że szybko znajdziesz tam odpowiedź, której oczekujesz.

Formularz kontaktowy

Klikając tutaj przejdziesz na stronę z formularzem kontaktowym, gdzie łatwo i szybko wyślesz Nam swoje zapytanie. Postaramy się odpowiedzieć w możliwie krótkim czasie.

Dział handlowy

Pytania dotyczące zamówień - sprzedaży detalicznej i hurtowej wszystkich gotowych produktów oferowanych w naszym sklepie internetowym, jak również dotyczące zleceń wykonania kartonów i pudełek na indywidualne zamówienie:

Dane kontaktowe do działu handlowego sklepu i hurtowni producenta kartonów

Adresy

Główna siedziba oraz magazyny naszej firmy znajdują się w centrum kraju, ale swoim działaniem obejmujemy całą Polskę od Śląska do Pomorza, a także znaczną część Europy.

Siedziba główna - produkcja i magazyny:

Dział koordynacji sprzedaży online:

Dane adresowe w ramce

W związku z szybkim i dynamicznym rozwojem naszej firmy, w niedługim czasie powinien pojawić się tutaj kolejny adres, ponieważ planujemy uruchomić produkcję opakowań i otworzyć hurtownię na terenie Warszawy. Takie rozwiązanie pozwoli nam jeszcze szybciej i sprawniej zaopatrywać Klientów z woj. mazowieckiego, umożliwiając odbiór zamówionego towaru już w dniu zakupu tak, jak to ma miejsce w przypadku Klientów z Łodzi i okolic, którzy często sami odbierają kartony bezpośrednio z naszych magazynów.

Mapka Warszawy Mapka ŁodziMężczyzna na tle stosu opakowań tekturowych

Media społecznościowe

Zobacz i polub nasz FanPage na Facebooku Ikona Facebooka


Domek - ikonkaStrona główna