IGOPAK - Producent opakowań tekturowych - i-kartony.pl

Na tej podstronie chcielibyśmy przedstawić naszą firmę oraz podać ogólne informacje dotyczące jej działalności, której sklep internetowy i-kartony.pl jest bardzo istotną częścią, ponieważ stanowi jeden z głównych kanałów sprzedaży detalicznej, ale pośrednio także hurtowej, produkowanych przez nas opakowań kartonowych i tekturowych. Poświęć chwilę, przeczytaj i poznaj lepiej naszą firmę Igopak, jako potencjalnego dobrego partnera, mogącego zaoferować Ci szeroki asortyment różnych produktów z tektury i kartonu.

O firmie

IGOPAK Sp. z o.o.
Orchów 178
98-100 Łask
woj. łódzkie
NIP: 831-160-18-81
REGON: 100470470

Logo producenta opakowań Igopak
strona firmowa: www.igopak.com.pl
strona na Facebooku: Ikona Facebooka

Przedsiębiorstwo Igopak powstało ponad 15 lat temu i do dziś z dużym powodzeniem funkcjonuje przede wszystkim jako producent kartonów i opakowań z tektury (głównie falistej) dla stałej i ciągle rosnącej grupy odbiorców z całego kraju. Mimo, iż jesteśmy jeszcze stosunkowo młodą firmą, już cieszymy się dobrze ugruntowaną pozycją na rynku i rozpoznawalną marką na tle innych firm z naszej branży. Wciąż jednak dokładamy wszelkich i usilnych starań, aby nieustannie się rozwijać, modernizować park maszynowy oraz usprawniać procesy produkcji.

Kartony klapowe, pudełka fasonowe, czy ogólnie rzecz ujmując - opakowania kartonowe, które wytwarzamy, dzięki solidnej jakości i niewygórowanym cenom, wzbudzają duże zainteresowanie, dlatego pozyskujemy kontrahentów z całej Polski od Śląska, przez centralną do Pomorza, reprezentujących różne gałęzie przemysłu oraz handlu. Coraz częściej również eksportujemy swoje produkty tekturowe do takich krajów, jak: Niemcy, Holandia, Czechy, Słowacja, Anglia, Irlandia i inne.

Pracownicy firmy z kartonami w ręku

Nasza firma, to przede wszystkim ludzie - zgrany zespół doświadczonych pracowników oraz właściciele, którzy w branży opakowaniowej działają od wielu już lat. Podejmując z nami współpracę, możesz mieć pewność, że zyskujesz solidnego i rzetelnego partenera. Otrzymasz dogodne warunki stałej współpracy oraz gwarancję wysokich standardów obsługi i jakości opakowań tekturowych, które dla Ciebie wyprodukujemy.

Możemy pochwalić się wieloma większymi, bądź mniejszymi sukcesami, jednak nie spoczywamy na laurach. Jak na samym początku działalności, tak i teraz wciąż mamy ten sam zapał do pracy oraz niesłabnącą chęć rozwoju, aby nie tylko nadążać za aktualnymi, ale również przewidywać przyszłe oczekiwania i zapotrzebowania rynku, które z roku na rok są coraz większe.

Jakie plany na przyszłość? Oczywiście mamy wiele pomysłów i planów związanych z rozwojem firmy. Jednym z priorytetowych jest otworzenie stacjonarnego oddziału naszego sklepu i-kartony.pl w Warszawie. To pozwoliłoby ułatwić szybki odbiór zamówionych opakowań (zwłaszcza tych o dużych gabarytach) naszym Klientom i Partnerom ze stolicy, jej okolic, a także całego województwa mazowieckiego.

Kilka słów o naszym sklepie on-line

Od roku 2011 zajmujemy się również dystrybucją i sprzedażą różnego rodzaju artykułów związanych z pakowaniem i właśnie wtedy powstał sklep i-kartony.pl. Należy tu nadmienić, iż do faktu poszerzenia działalności produkcyjnej o handel internetowy, zachęcili nas i w głównej mierze przyczynili się nasi Klienci. Kontaktując się z nami, głównie poprzez maile oraz telefonicznie, bardzo często wypytywali o możliwość zamówienia stosunkowo niewielkich ilości pudełek kartonowych i różnych innych opakowań tekturowych. Dlatego też postanowiliśmy taką możliwość stworzyć poprzez szybkie zakupy on-line.

Koszyk na zakupy z symbolem procenta wewnątrz

Witryna i-kartony.pl, to sklep przeznaczony głównie dla odbiorców detalicznych, w którym możesz tanio kupić nie tylko produkowane przez nas pudełka kartonowe, ale również różnego rodzaju artykuły i akcesoria niezbędne przy pakowaniu i wysyłce paczek kurierskich, pocztowych, czy paczkomatowych. Dzięki wzajemnej, owocnej współpracy z wieloma producentami oraz niskiej marży własnej, oferujemy tu wysokiej jakości produkty po bardzo atrakcyjnych cenach.

Oferta nie ogranicza się jednak tylko do tak zwanego detalu. Po uzgodnieniu wszelkich warunków cenowych oraz logistycznych, możesz dokonywać u nas takze zakupów hurtowych, a więcej na ten temat dowiesz się pod zakładką Sprzedaż hurtowa.

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów oraz zadowolenia z naszych produktów!


Domek - ikonkaStrona główna