Hurtowa sprzedaż opakowań - oferta ogólna

Kupując więcej płacisz mniej!

Mężczyzna z kartonem w ręku na tle stosu opakowań tekturowych

Masz już swoją ulubioną hurtownię opakowań? Mimo iż, poprzez system witryny i-kartony.pl, na której właśnie się znajdujesz, realizowane są jedynie zakupy detaliczne, nasza firma, zajmując się produkcją na dość dużą skalę, w głównej mierze prowadzi sprzedaż hurtową kartonów i szeroko pojętych opakowań tekturowych. Proponujemy zatem zapoznanie się z podanymi tu ogólnymi uwarunkowaniami i zachęcamy do zakupu większych ilości naszych wyrobów. W bogatej ofercie, z której na pewno warto skorzystac, nie brakuje również folii stretch, kopert bąbelkowych, taśm klejących czy innych artykułów pakowych, wręcz niezbędnych w branży e-commerce do wysyłania paczek kurierskich, pocztowych oraz paczkomatowych. Jeśli więc prowadzisz sklep internetowy, możemy być dla Ciebie dobrym partnerem biznesowym, dostarczającym stale i na czas różnego rodzaju materiały oraz produkty do pakowania.

Zakupione pudła kartonowe, lub też każdy inny towar z oferty naszej hurtowni opakowań, możesz odebrać we własnym zakresie, albo skorzystać z transportu zorganizowanego przez nas. Do Warszawy, czy Łodzi oraz do innych, stosunkowo bliskich miast, dowozimy twar zwykle swoimi autami dostawczymi, ale też współpracujemy z firmami kurierskimi, realizując duże dostawy naszych opakowań w każdy rejon Polski oraz do krajów EU.

Zamówienia

Słuchawki telefoniczne połączone przewodem

Jeśli planujesz, bądź już chciałbyś zamówić odpowiednio duże ilości produktów z naszego asortymentu i uzyskać ceny hurtowe, skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub telefonicznie.

Wszystkie zamówienia rozpatrujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę różne aspekty, natomiast ogólne warunki, a przede wszystkim ilości minimalne, przy których jest możliwość zakupu po niższych cenach, podajemy w dalszej części poniżej.

Zapewniamy dogodne warunki stałej współpracy, szybką realizację zamówień oraz atrakcyjne ceny!

Zadzwoń lub napisz do Nas

>> Kontakt <<

Pudełka kartonowe - Hurt

Pudełka kartonowe ułożone piętrowo w ilościach hurtowych

Wszystkie oferowane w naszym sklepie kartony i pudełka możesz zakupić taniej, np. jeśli dużo ich zużywasz lub do dalszej odsprzedaży. Ostateczne warunki handlowe zależą w głównej mierze od wielkości zamówienia, jednak obowiązujące minimum, od którego możliwa jest niższa cena, to 1000 szt. z danego rozmiaru i/lub 3000 zl netto wartości zamówienia.

Dodatkowo, jeśli w ofercie nie znalazłeś gotowych pudełek kartonowych w rozmiarach, których poszukujesz, bądź tektura z której są wykonane nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zlecić nam wyprodukowanie praktycznie dowolnych opakowań tekturowych, ale ściśle dopasowanych do Twoich potrzeb. Więcej na ten temat dowiesz się pod zakładką Kartony na wymiar.

Koperty bąbelkowe, folia stretch i taśmy pakowe - Hurt

Koperty bąbelkowe, taśmy pakowe i folia stretch na palecie w ilościach hurtowych

Oprócz typowej produkcji, zajmujemy się również dystrybucją i sprzedażą hurtową różnych artykułów związanych z pakowaniem, a zakres ich oferty oraz dostępność możesz łatwo poznać, przeglądając strony naszego sklepu.

Poniżej podajemy ilości bądź wartości, które mogą kwalifikować do tańszych zakupów i dla poszczególnych kategorii produktów kształtują się one następująco:

Ostateczne ceny ustalane są indywidualnie i zależą od wielkości oraz specyfiki potencjalnego zamówienia. W celu uzgodnienia konkretnych warunków sprzedaży, prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym. Dołożymy wszelkich starań, aby były one jak najbardziej korzystne i satysfakcjonujące obie strony.

Rekomendacja

Polecamy dokonywanie zakupów również w sklepie i hurtowni opakowań KupKartony.pl, która jest naszym partnerem i dystrybutorem. Od ręki i tanio kupisz tam różne artykuły pakowe - na pewno warto zajrzeć!

Producent i Hurtownia Kartonów - Zapraszamy do współpracy!


Domek - ikonkaStrona główna