Opakowania do wysyłki książek

Jeśli planujesz otworzyć księgarnię internetową albo rozpoczynasz sprzedaż na portalach aukcyjnych i nie bardzo wiesz, w co pakować książki, aby ich wysyłka odbywała się szybko i sprawnie, ale przede wszystkim, żeby bezpiecznie docierały do adresatów, tutaj podpowiadamy możliwe rozwiązania.

Uniwersalne pudełka tekturowe Multimail

W naszej ofercie znajdziesz różne pudełka czy kartony, które znakomicie nadają się do pakowania i wysyłania książek, kalendarzy, czasopism, broszur itp., jednak szczególną uwagę chcielibyśmy zwrócić na rozwiązanie prezentowane poniżej:

Pakowanie książki w pudełko multimail - animacja

 

Jest to uniwersalne pudełko tekturowe, którego konstrukcja pozwala na dopasowywanie wielkości do formatu pakowanej książki - oczywiście w określonym przedziale wymiarowym. Wśród największych atutów można tu wymienić łatwość oraz szybkość pakowania, ale głównie to, że do wysyłki różnej wielkości czy grubości książek, możesz stosować to samo opakowanie.

Obecnie, w naszym sklepie dostępne są 3 rozmiary pudełek typu Multimail, wykonywanych z odpowiednio wytrzymałej tektury falistej, a odnośniki do nich znajdują się w tej tabeli:

 

Multimail 350x225x60

Przejdź do: Multimail 350x225x60

Multimail 300x190x60

Przejdź do: Multimail 300x190x60

Multimail 205x160x60

Przejdź do: Multimail 205x160x60

Należy jeszcze nadmienić, że ten rodzaj opakowań może być wykorzystywany również do wysyłki różnych innych przedmiotów, niekoniecznie tylko książek.

Koperty bąbelkowe też dobrym sposobem

Wnętrze koperty bąbelkowej

Papierowe koperty wyklejone wewnątrz folią bąbelkową są również dobrym, aczkolwiek nie aż tak solidnie zabezpieczającym, jak opisane wyżej pudełka, sposobem na wysyłanie książek. Z tego też względu, jeśli mimo wszystko postawisz na wybór właśnie tego sposobu, pamiętaj, aby zaopatrywać się w koperty bąbelkowe wyłącznie wysokiej jakości, jak np. te z naszej oferty tutaj, których wytrzymałość pozwoli mieć pewność, że zawartość przesyłki dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.


Domek - ikonkaStrona główna