Opakowania do wysyłki książek

Jeśli planujesz otworzyć księgarnię internetową albo rozpoczynasz sprzedaż na portalach aukcyjnych i nie bardzo wiesz, w co pakować książki, aby ich wysyłka odbywała się szybko i sprawnie, ale przede wszystkim, żeby bezpiecznie docierały do adresatów, tutaj podpowiadamy możliwe rozwiązania.

Uniwersalne pudełka tekturowe Multimail

W naszej ofercie znajdziesz różne pudełka czy kartony, które znakomicie nadają się do pakowania i wysyłania książek, kalendarzy, czasopism, broszur itp., jednak szczególną uwagę chcielibyśmy zwrócić na rozwiązanie prezentowane poniżej:

Pakowanie książki w pudełko multimail - animacja

 

Jest to uniwersalne pudełko tekturowe, którego konstrukcja pozwala na dopasowywanie wielkości do formatu pakowanej książki - oczywiście w określonym przedziale wymiarowym. Wśród największych atutów można tu wymienić łatwość oraz szybkość pakowania, ale głównie to, że do wysyłki różnej wielkości czy grubości książek, możesz stosować to samo opakowanie.

Obecnie, w naszym sklepie dostępne są 3 rozmiary pudełek typu Multimail, wykonywanych z odpowiednio wytrzymałej tektury falistej, a odnośniki do nich znajdują się w tej tabeli:

Pudełka Multimail do wysyłki książek

Multimail 350x225x60

Przejdź do: Multimail 350x225x60

Multimail 300x190x60

Przejdź do: Multimail 300x190x60

Multimail 205x160x60

Przejdź do: Multimail 205x160x60

Należy jeszcze nadmienić, że ten rodzaj opakowań może być wykorzystywany również do wysyłki różnych innych przedmiotów, niekoniecznie tylko do książek.

Koperty bąbelkowe - też dobry sposób pakowania

Wnętrze koperty bąbelkowej

Papierowe koperty wyklejone wewnątrz folią bąbelkową są również dobrym, aczkolwiek nie aż tak solidnie zabezpieczającym, jak opisane wyżej pudełka, sposobem na wysyłanie książek. Z tego też względu, jeśli mimo wszystko postawisz na wybór właśnie tego sposobu, pamiętaj, aby zaopatrywać się w koperty bąbelkowe wyłącznie wysokiej jakości, jak np. te z naszej oferty tutaj, których wytrzymałość pozwoli mieć pewność, że zawartość przesyłki dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.


Domek - ikonkaStrona główna