Opakowania tekturowe z nadrukiem

Reklamuj się na pudełkach kartonowych! Dlaczego warto?

Diagram - wizualizacja wpływu brandingu na sprzedaż

Promuj swoją markę lub produkt!

Wielokrotne i jak najczęstsze eksponowanie logo lub sloganu reklamowego firmy, np. poprzez nadruk na opakowaniach tekturowych, i to zarówno na dużych kartonach zbiorczych, jak i na małych pudełkach jednostkowych, powoduje utrwalanie go w skojarzeniach nabywców. Pomaga to podnosić prestiż i przede wszystkim wyróżniać daną markę i/lub producenta na tle konkurencji.

Powszechnie wiadomo, iż branding, czyli ogólnie rzecz biorąc, wszelkie działania reklamowe i marketingowe, prowadzące do zwiększania rozpoznawalności i utrwalenia danej marki w świadomości klientów, w oczywisty sposób przekładają się na wzrost sprzedaży różnych produktów sygnowanych tą marką. Zachęcamy zatem do prowadzenia takich działań na jak najszerzej zakrojoną skalę.

Jednym z doskonałych i stosunkowo tanich sposobów na reklamę jest brandowanie opakowań kartonowych poprzez nadruk, który oczywiście możemy dla Ciebie wykonać. Poniżej dowiesz się, jakie ogólne uwarunkowania związane są z taką usługą poligraficzną, dostępną w naszej ofercie.

Kartony z logo Twojej firmy - Zamów!

Pudełko kartonowe z logo

Standardowo, wszystkie opakowania oferowane w naszym sklepie sprzedawane są bez żadnych nadruków. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, a właściwie wiele przemawia za tym, aby za niewielką dopłatą zamówić kartony klapowe, albo pudełka fasonowe z własnym logo i/lub chwytliwym hasłem reklamowym. Szczególnie w szeroko rozumianym e-commerce, czyli dla sklepów internetowych, świetnym i wręcz zalecanym rozwiązaniem są kartonowe pudełka wysyłkowe z nadrukowanym logotypem, z adresem www i z danymi kontaktowymi firmy, jak np. numer telefonu.

Oferujemy wysokiej jakości nadruki fleksograficzne na tekturze, czyli bezpośrednio na kartonach (przykłady tutaj), głównie jednokolorowe, ale z możliwością cieniowania zabarwienia i w dowolnym kolorze z palety Pantone. Wykonanie następuje dokładnie według projektu graficznego, który nam przekażesz, a jeśli go nie posiadasz, możemy taki projekt dla Ciebie przygotować. Realizację zleceń staramy się finalizować w możliwie najkrótszych terminach.

Koszty i ogólne warunki zleceń

Obliczanie powierzchni nadruku

Najistotniejszym kryterium do spełnienia jest zamówienie minimum 500 sztuk jednego rozmiaru opakowań kartonowych z tym samym nadrukiem. Uprzednio należy przesłać jego projekt bądź wizualizację w postaci dowolnego pliku graficznego lub PDF, oraz podać wymiary docelowe, zgodnie z rysunkiem obok. Należy również określić umiejscowienie i rozmieszczenie nadruków - na jednej, dwóch czy może na wszystkich ściankach danego pudełka..

Ostateczny koszt nadruku zależy głównie od indywidualnych uwarunkowań, mimo wszystko, w naszej ofercie jest on niewielki i najczęściej wynosi zaledwie kilka lub kilkanaście groszy, które są doliczane do ceny danego kartonu, bądż dowolnego rodzaju opakowania, na którym wykonanie zadruku jest możliwe.

Dodatkowym, ale jednorazowym kosztem, ponoszonym przez Klienta, jest koszt wykonania matrycy drukującej - od kilkunastu do kilkudziesięciu groszy za cm² powierzchni, wyliczanej jak na zamieszczonym rysunku - im mniejsze logo, tym tańsza matryca.

Z oczywistych względów, jest to jedynie ogólny zarys warunków oraz kosztów obrandowania opakowań tekturowych. Konkrety natomiast, możemy podać, kiedy otrzymamy od Ciebie również konkretne wytyczne i dokładnie poznamy wszystkie oczekiwania związane z wyglądem produktu finalnego.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług poligraficznych!

Zadzwoń lub napisz do Nas w sprawie wyceny

>> Kontakt <<


Domek - ikonkaStrona główna